پیچ و مهره فرصتی مناسب

پیچ و مهره

ما گزارش کاملی از این نمایش شامل شماره بازدید کنندگان ، نقل قول از غرفه داران ، عکس از نمایش و تفصیل برندگان مسابقه نوآوری پیچ و مهره را در اختیار شما قرار می دهیم.

برای ما ، پیچ و مهره فرصتی مناسب برای صحبت با غرفه داران و بازدید کنندگان در مورد تحولات در شرکت های آنها و همچنین داشتن احساس بازار است. تنها مشکل این است که فرصت کافی برای صحبت با همه وجود ندارد. برای کسانی از شما که نتوانسته ام با آنها صحبت کنم ، امیدوارم که نمایش خوبی داشته باشید و اگر چیزی وجود دارد که می خواهید در مورد آن صحبت کنید لطفا با ما تماس بگیرید.

یک نفر که ما در طول نمایش با آن دست و پنجه نرم کردیم ، پیترو گراندو ، مدیر عامل شرکت راولپلو انگلستان بود که در مورد صدمین سالگرد شرکت و برنامه هایی که این تجارت برای آینده دارد ، صحبت کرد. برای اطلاعات بیشتر ، مقاله اختصاصی را در بخش تعمیرات ساختمانی بخوانید.

پیچ و مهره ما روی پیچ و مهره ، معروف تر به پیچ و مهرهمتمرکز شده است ، و اینکه چگونه این شرکت طی سالهای اخیر رشد شهاب سنگ را تجربه کرده است تا خود را به عنوان یک بازیگر کلیدی در بازار میله های باند ایجاد کند.

علاوه بر این ، مقالات بینش منحصر به فرد در مورد سه شرکت از هلندی ها نیز وجود دارد: و پسوند اخیر انبار آن. گروه استافا و هدف آن تضمین کیفیت و خدمات؛ و همچنین بازخورد اخیر گروه پیچ و مهره.

برای نسخه ماه مه نیز از اینكه از دفتر مقررات پیچ و مهره در اوكفیلد ، انگلستان دیدن كنم ، خوشحال شدم كه با مادی وب ، مدیر كیفیت ، در مورد اهمیت كیفیت در صنعت بست و چگونگی چگونگی استراتژی كیفیت گروه در كمك به آن نزدیكتر صحبت كنم. با مشتریان برای پیدا کردن راه حل های بهینه.

مقاله های دیگر شامل دنی دندی ، مهندس توسعه بازار در پیچ و مهره، با تمرکز بر قوام اتصال پیچیده با اتصال دهنده های استیل ضد زنگ. سام روتول ، سرپرست تیم در پیچ و مهره ، با تمرکز بر اینکه چگونه تولید کنندگان می توانند عملیات خود را به طور کارآمد اداره کنند و زنجیره های عرضه خود را در یک بازار نامشخص مدیریت کنند. به علاوه پیچ و مهره ، مدیر توسعه تجارت ، مدیر فنی ، با نگاهی به نقش اتصال دهنده های استیل ضدزنگ برای پر کاربردترین برنامه های دریایی.

به آخرین گزارش های مالی ، اخبار مربوط به کسب و تحولات نوآوری به آن بیفزایید ، و شما یک بینش کامل در صنعت اتصال دهنده ها دارید.

hamgam110

About hamgam110

No Comments

Leave a Comment