گالینگ پیچ و مهره

گالینگ پیچ و مهره نوعی سایش است که در اثر برخورد سطحی فلزی در تماس سرسره با یکدیگر ایجاد می شود ، مانند همه صدها پیچ و مهره استیل ضدزنگ که دارای تجهیزات تولیدی و قطعات متحرک آن هستند. با اثرات بالقوه فاجعه آمیز ناشی از اتصال دهنده های بستن توقیف شده و یا حتی در معرض شکستگی خستگی ، به بازیکنان صنعت توصیه می شود با این تهدید مقابله کنند.

همه افراد با مفهوم سنگفرش آشنا نیستند ، به جز کسانی که کاملاً باید آنها را بشناسند: طراحان و مهندسان. ممکن است سایرین فقط وقتی خراب شوند که یک ماشین گران قیمت خراب شود. با تهدید جدی برای کیفیت و ایمنی ماشین آلات و تجهیزات تولیدی گران و پراهمیت ، کارکنان مدیریت اجرایی ، بهره برداری و تهیه می توانند عاقلانه مطالعه این پدیده باشند.

سنگفرش نوع متداول سایش مکانیکی است که در اثر اصطکاک بیش از حد بین دو سطح متحرک ، معمولاً سطوح فلزی ایجاد می شود. این فرایند شامل پاره شدن و انتقال بین دو سطح هنگامی که آنها تحت فشار کافی هستند که سطوح را به هم فشرده می کنند.

اتصال دهنده های استاندارد از جنس استنلس استیل مستعد جوش خوردن هستند

پیچ و مهره های استیل ضدزنگ استاندارد به دلیل خاصیت خاص خود ، در شرایط خاصی تمایل به لکه دار شدن دارند. هنگامی که فشار و اصطکاک باعث می شود نخ های پیچیده به نخ های یک مهره یا یک سوراخ ضربه خورده گیر کنند ، می توان با اتصال دهنده های استاندارد استفاده کرد. سنگ زنی شدید که به عنوان “جوشکاری سرد” شناخته می شود ، می تواند باعث شود که دو سطح به هم بپیوندند ، که باعث می شود بدون قطع شدن پیچ یا جدا کردن مهره ، مفصل جدا شود.

عواقب و پیامدهای گالینگ را نباید دست کم گرفت. ممکن است یک بست گره خورده نتواند به بارهای لازم قبل از دستیابی برسد – به خصوص در صورت بارگیری پویا. این دلیل کامل استفاده از اتصال دهنده ها ، یعنی بستن ایمن دو سطح را به خطر می اندازد ، این واقعیت پیچیده است که یک برنامه ممکن است صدها یا حتی هزاران اتصال دهنده استنلس استیل را درگیر کند.

اتصال دهنده های مهم را در قسمت های چرخاننده پمپ شیمیایی یا پرنده پروانه تصور کنید. این مفصل احتمالاً در معرض خرابی خستگی قرار دارد که حداقل نیاز به نگهداری و خرابی پرهزینه برای مشتری یا کاربر نهایی دارد. با این حال ، در بدترین حالت ، شکستگی خستگی بست های مهم می تواند پیامدهای ایمنی جدی داشته باشد که می تواند منجر به تصادف یا صدمه شود. اتصال دهنده های گالوانی نیز بسیار مستعد خوردگی هستند که در نهایت می توانند منجر به شکستگی شوند.

خطر شکست های فاجعه بار

گالینگ در بسیاری از بخشها و کاربردها موضوعی است ، در هر کجا از اتصال دهنده های استیل ضدزنگ استفاده می شود ، مانند بخش های دریایی ، خودروسازی ، نفت و گاز ، فرآوری شیمیایی ، انرژی ، دفاع ، خمیر کاغذ و کاغذ ، ساخت و ساز و مهندسی عمومی. اگر قبل از گشتاور كافی كافی شود ، خطر خراب شدن فاجعه آمیز وجود دارد. این شامل بیشتر ماشین ها و دستگاه های دارای قطعات متحرک می شود. در موارد شدید ، سنگ زنی می تواند به شکستن بست و خراب شدن برنامه منجر شود. خطر برای برنامه هایی که در معرض بارهای پویا هستند بیشترین خطر را دارد.

با این حال ، حتی در سخت ترین چالش های برنامه ها – مخصوصاً با انتخاب اتصال دهنده های با کیفیت از جنس استنلس استیل ، می توان برآمدگی غلبه کرد.

بگذارید یک مثال در زندگی واقعی از مشکل موجود را بررسی کنیم و چگونه می توان آن را حل کرد: ، تولید کننده متخصص ژاپنی تجهیزات پردازش پودر ، به عنوان مثال. بخش داروسازی ، با دستگاه های خود مشکلات شدید زنگ زدگی و زورگیری را تجربه کرد. بسیاری از دستگاه ها به پیچ های هوای محکم و محکم با پیچ های استیل ضد زنگ محکم احتیاج دارند. با این حال ، به دلیل پیچ هایی که تماس پودر ندارند می توان روغن کاری کرد ، اما درمورد مشکلات جوش گیر بسیار حساس هستند. پیچ های استاندارد استیل ضد زنگ مورد استفاده به اندازه کافی خوب نبودند. علاوه بر سنگ فرش ، آنها همچنین دارای نشت هوا بوده و نیاز به حذف مکرر برای اهداف نظافت و نگهداری دارند.

چنین مواردی و نیازهای نگهداری منجر به هزینه ها و خرابی های مشتری های صنعتی شده است. در بدترین حالت ، پیچ های محافظت شده باید برش داده شده و با دقت از بین بروند و برای محافظت در برابر گرد و غبار وارد دستگاه شوند. راه حل این مشکل کیفیت ، استفاده از بست های برتر (BUMAX 88 با محتوای بیشتر مولیبدن است که به طور خاص برای برنامه های درخواستی ایجاد شده است) به جای پیچ های استاندارد. و از زمان نصب این اتصال دهنده های پریمیوم ، هیچ یک از مشتریان هیچ مشکلی در مورد ضعف و گرفتگی هوا گزارش نکرده اند. استفاده از اتصال دهنده های پریمیوم حتی به اجازه داده است تا ماشین آلات با کیفیت بالا و پودری با کیفیت بالایی را با نام تجاری جدید تولید کند.

hamgam110

About hamgam110

1 Comment

  • watch
    watch
    31.01.2021

    WOW just what I was looking for. Came here by searching for sportsbook dafabet Evelyn Franz Branham

Leave a Comment