ساخت پیچ خشکه

ساخت پیچ خشکه مختلفی از اتصال دهنده های ساختاری و خودرو و همچنین کالاهای مخصوص و سفارشی از جمله اتصال دهنده های جوش ، مونتاژ مهره / واشر ، آجیل چرخ ، قفل ، آجیل فلنج و شاخه برای ماشین مسافری و مونتاژ کامیون را ارائه می دهد.

دککر مستقر در ، ، منابع تولیدی داخلی و همچنین منابع وارداتی را با انتخاب گسترده ای از اتصال دهنده های با کیفیت و محصولات صنعتی با تولید گسترده ، ا ارائه می دهد. ،

دککر می گوید طیف وسیعی از پیکربندی های سرد تشکیل شده شامل پیچ خشکه بست های بسیار مهم مانند فاصله دهنده ها ، اتصال دهنده های مخصوص استفاده ، پین ها و میخچه ها است. تهیه این وسایل برای لولا درب های خودرو و مجموعه های بدنه ، دکرهمچنین اتصالات مخصوص ایمنی مانند اتصالات کمربند ایمنی را ایجاد می کند.

محصولات دکور برای نیازهای ویژه تولید شامل شلنگ های جوش ، لنت های جوش ، فاصله های ضخیم و بوش های مرحله ای می باشد. اتصال دهنده های سردار شامل میخ های یک مرحله ای و چند مرحله ای و پین های مخصوص بلند جامد هستند.

فرآیندهای ارائه شده شامل گزینه های پوشش ، آبکاری و عملیات حرارتی با محیط زیست ایمن از جمله آبکاری کروم بدون هگزاوالنت است.

برای تسریع در روند تولید ، مهندسان از نرم افزارهای پیشرفته مانند اتوکد استفاده می کنند تا به سرعت نقشه های جزئی را تولید کنند. این به همه اعضای تیم پروژه اجازه می دهد مشخصات را قبل از شروع ساخت بررسی و تأیید كنند. فروشگاه ماشین دکر ابزاری برای قطعات داخلی مشتری ایجاد می کند.

دککر می تواند ویژگی های گشتاور غالب را در طیف گسترده ای از اتصال دهنده های داخلی بکار رود. انعطاف پذیری تجهیزات قفل طراحی داخلی آن باعث می شود تا با دقت ، دقت و کارایی موجودی خود یا موجودی مشتری پردازش شود.

در بسته بندی ، دککر می گوید با هدف مرتب سازی رول و فناوری بازرسی نوری با سرعت بالا در بسیاری از فرایندهای تولید خود ، نقص صفر را در نظر گرفته است.

hamgam110

About hamgam110

No Comments

Leave a Comment